Project Description

Pakiet medycyny estetycznej „Modelowanie twarzy”

Konsultacja + Wypełnienie kwasem hialuronowym + Mezoterapia igłowa + Zabiegi lecznicze i relaksacyjne

Przyjedź na weekend lub skorzystaj podczas pobytu i wróć w poniedziałek do pracy czując się piękniejsza, młodsza i zrelaksowana!

Pakiet zabiegowy został dobrany w celu osiągnięcia optymalnego efektu odmładzającego w krótkim czasie w zakresie uzupełniających się zabiegów dla uzyskania jak najlepszego i trwałego efektu. Pod okiem specjalistów indywidualnie dobrane zostaną preparaty zabiegowe i zabiegi uzupełniające dla uzyskania optymalnego efektu w sposób bezpieczny i jak najmniej inwazyjny. Dodatkowo realizowane są zabiegi lecznicze dobrane przez lekarza do stanu zdrowia i skonsultowane z kosmetologiem w zakresie polepszenia efektów zabiegów lub złagodzenia skóry.

Wypełnienie kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy – jest substancją naturalnie występująca w skórze. Preparat posiada korzystne właściwości zatrzymywania wody w skórze i jest szczególnie wskazany w przypadku bardzo suchej lub odwodnionej skóry. Jego działania zwiększają elastyczność i jędrność wybranego obszaru. Dzięki aktywacji funkcji fibroblastów i syntezy kolagenu, aktywnie opóźnia naturalne procesy starzenia. Zapewnia wyrównanie naskórka oraz aktywnie redukuje zmarszczki. Kwas ułatwia procesy regeneracji uszkodzonej wcześniej skóry. Jest wskazany do zabiegów rewitalizacji skóry, likwidacji lub korekty blizn i zmarszczek. Daje natychmiastowe efekty wygładzenia cery.
Najlepsze efekty przy użyciu kwasu hialuronowego uzyskuje się przy:
– Modelowaniu ust
– Redukcji fałdów / bruzd nosowo-wargowych
– Redukcji /wypełnieniu poziomowych zmarszczek na czole
– Podniesieniu kącików ust
– Likwidacji zmarszczek “palacza’
– Wypełnieniu “lwiej zmarszczki”
– Niwelowaniu cieni pod oczami
– Niwelowaniu “doliny łez”
– Modelowaniu wolumetrii policzków
– Miękkim liftingu
Przy wykorzystaniu wysokojakościowych preparatów, uzyskujemy natychmiastowe odmłodzenie skóry oraz gwarancję długotrwałego efektu zabiegu.

Mezoterapia igłowa PerfectHand Cytocare532: Mezoterapia (intradermoterapia) to działający miejscowo niechirurgiczny zabieg medyczny polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych. Metoda perfectHAND polega na precyzyjnym wprowadzania substancji aktywnych za pomocą strzykawki “z ręki”. Zastrzeżona jest dla doświadczonych dyplomowanych kosmetologów i lekarzy z dużą praktyką i wyczuciem. Metoda ta pozwala bardzo precyzyjnie podać dawkę leku dokładnie w miejsca tego wymagające i w kontrolowanej ilości.

W medycynie estetycznej zabiegi mezoterapii są gwarancją natychmiastowych efektów w:
– zwiotczeniu skóry (skóra sucha odwodniona),
– profilaktyce przeciwzmarszczkowej (drobne zmarszczki),
– rozstępach,
– cellulicie,
– nadmiernym wypadaniu włosów,
– pierwszych oznakach łysienia
W mezoterapii igłowej wstrzykiwanie substancji leczniczych i regenerujących w okolice miejsca poddawanego leczeniu ma dwojakie działanie. Po pierwsze – miejscowe podanie preparatów maksymalizuje skuteczność ich działania, jednocześnie redukując obciążenie nerek i wątroby, które ma miejsce przy doustnym podawaniu leków. Po drugie – wywołane iniekcjami uszkodzenia pobudzają skórę do samoregeneracji i produkcji potrzebnych w tym celu substancji. Wykorzystywane preparaty mogą mieć formę gotowych leków do mezoterapii, produkowanych pod kątem likwidacji konkretnego problemu, lub koktaili leczniczych, będących indywidualnie dobraną mieszanką związków leczniczych, regenerujących i odżywczych. Ogromną zaletą mezoterapii B-4U jest możliwość skorzystania z gotowych preparatów oraz opracowanych zabiegów jak i skomponowania idealnie i indywidualnie dobranych koktajli do właściwości i potrzeb Twojej skóry, cery.

> Preparat CytoCare 532 – oczywisty koniec z wiotką, popękaną i suchą skórą
CytoCare® 532 to ekskluzywny koktajl do mezoterapii francuskiego Laboratorium RevitaCare® dający efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry. Wyjątkowa skuteczność tkwi w składzie, oprócz zawartości kwasu hialuronowego w skład CytoCare® wchodzi 55 aktywnych składników w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Dzięki CytoCare® biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry, jej widocznie lepsza kondycja, to tylko niektóre korzyści wynikające z zastosowania CytoCare®. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową.
Specyfikacja:
– Wyrównuje nawet głębsze zmarszczki
– Poprawia konsystencję i odnawia skórę właściwą
– Intensywnie nawadnia głębokie partie skóry
– Efekt przeciwutlenianiający i ochronny
– Redukuje ilość powstających zmarszczek
– Utrzymuje biologiczną równowagę skóry
– Kompleksowo odżywia skórę
– Zapewnia promienność i blask
Rezultaty:
– Zachowuje biologiczny kapitał skóry
– Zatrzymuje efekty starzenia
– Nawadnia i regeneruje
– Widocznie lepsza kondycja skóry
– Poprawia elastyczność skóry
– Powraca naturalnie młody wygląd
Składniki aktywne:
– Kwas hialuronowy 32 mg
– Witaminy
– Nieorganiczne sole
– Aminokwasy

Leczenie uzupełniające (z poniższego zakresu):
> Balneoterapia
– zabiegi rehabilitacyjne wykorzystującymi wody lecznicze w różnych temperaturach, peloidy i gazy w celu leczenia schorzeń pacjenta.
> Kinezyterapia – leczenie ruchem, gimnastyka lecznicza. Podstawą tej dziedziny fizjoterapii są ćwiczenia ruchowe. Ruch staje się środkiem leczniczym, mającym wpływ na cały organizm. Zadaniem kinezyterapii jest maksymalne usunięcie niesprawności fizycznej i przygotowanie do dalszej rehabilitacji.
> Fizykoterapia – jedna z form fizjoterapii i część medycyny fizykalnej, w której na organizm oddziałuje się rozmaitymi bodźcami fizycznymi, pobieranymi z natury (Słońce, borowina) lub wytwarzanymi specjalnymi urządzeniami (krioterapia, prądy różnego rodzaju).
> Hydroterapia (wodolecznictwo, akwaterapia) – metoda leczenia bodźcowego polegająca na zewnętrznym stosowaniu wody o różnych postaciach: ciekłej, stałej lub gazowej. Podstawę leczniczego działania stanowi odpowiednia temperatura lub ciśnienie wody użytej odpowiednio do danej terapii.
> Karboksyterapia – to niechirurgiczny zabieg medycyny kosmetycznej. Karboksyterapia wykorzystuje zastrzyki lub aplikację przezskórną w celu wprowadzenia gazowego dwutlenku węgla pod skórą do tkanki podskórnej przez igłę lub skórę. Działa martwiczo na komórki tłuszczowe tkanki tłuszczowej, stymuluje przepływ krwi, poprawia elastyczność skóry i zmniejsza widoczność cellulitu.
> Ozonoterapia – terapia ozonem jest formą medycyny, która ma na celu zwiększenie ilości tlenu w organizmie poprzez wprowadzenie ozonu. Istnieją pewne znane korzyści z terapii ozonem, w tym SARS, POChP i łagodzenie objawów przewlekłego zmęczenia.

Usługa zawiera:

 • Konsultacja specjalistyczna (lekarska)

 • Konsultacja kosmetologiczna

 • Zabiegi medycyny estetycznej:
  > Wypełnienia kwasem hialuronowym (wypełniacze) –  modelowanie twarzy – 2 ml

 • Leczenie uzupełniające zgodnie z zaleceniami lekarza (4 zabiegi):
  – balneoterapia
  – kinezyterapia
  – fizykoterapia
  – hydroterapia
  dobrane z powyższego zakresu do stanu zdrowia i skóry pacjenta.
  (w pakiecie z noclegiem)

 • Zestaw kosmetyków do pielęgnacji twarzy dobranych do rodzaju i potrzeb cery

 • 3 noclegi w komfortowym pokoju 2 osobowym z łazienką (w pakiecie z noclegiem)

 • Śniadanie i obiado-kolacja (w pakiecie z noclegiem)

 • Woda mineralna do pokoju (w pakiecie z noclegiem)

 • Zestaw owoców do pokoju (w pakiecie z noclegiem)

Informacje uzupełniające

Zabiegi wykluczają korzystanie z sauny i basenu przez cały okres pobytu.

Pakiet rozpoczyna się w czwartek od godz. 16:00 i kończy wyjazdem w niedzielę o godz. 11:00. W celu prawidłowej realizacji świadczeń pacjent powinien być dostępny w obiekcie od piątku, najpóźniej od godz. 16:00.

Najbardziej inwazyjne zabiegi odbywają się w piątek i sobotę rano, po konsultacjach specjalistycznych aby przez sobotę i niedzielę cera doszła do siebie a w poniedziałek był widoczny spektakularny efekt zabiegów.

  CENNIK USŁUGI

Pakiet pobytowo-zabiegowy weekendowyod 3 023 PLN

  DOSTĘPNOŚĆ USŁUGI

Ciechocinek | woj. kujawsko-pomorskie

+48 601 68 87 02

Zarezerwuj

Nie zwlekaj. Liczba miejsc ograniczona